Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme koupili "módní" pohovku

17. 10. 2011

V listopadu 2011 to jsou 3 roky co jsme koupili novou pohovku. Netajím, že byla středně drahá(nebo chcete-li levná), tzn. asi 17 tis., materiál eko kůže a to vše od firmy Sconto nábytek.

Myslím, že označení "módní obuv", kdy výrobek nemůžete v žádném případě reklamovat, protože jste jej zakoupili jako módní výstřelek, tudíž spíš jen na chlubení nebo na občasné nošení, by se měl rozšířit i na POHOVKY!!! Jsme běžná 4 členná rodina, 2 malé, středně hodné (nebo chcete-li zlobivé) děti, jeden středně poslušný manžel a jedna středně pořádná manželka.

Přesně po dvou letech se v materiálu začaly objevovat první trhlinky. Po dalším roce užívání byl stav natolik neúnosný, že jsme se rozhodli sedačku rekonstruovat. Vidina toho, že nám sedačku firma vyreklamuje byla mizivá... Cena za přečalounění by vyšla podobně jako nová sedačka, tak jsme se do toho pustili sami.

 A proto, pokud nechcete hned po skončení záruky kupovat novou sedačku nebo pokud si nechcete vyzkoušet čalounické řemeslo, nekupujte EKO kůži ani koženku, nestojí to za NIC!!!

foto před .... ostatní ve fotoalbu.

pa020878.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Jak jsme koupili "módní" pohovku

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář